Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 odbędzie się elektronicznie pod adresem: katywroclawskie.rekrutacje.edu.pl

Wszelkie informacje o rekrutacji dostępne są tutaj (PDF) oraz tutaj (WORD)

Zarządzenie 660/2021 z dnia 27 stycznia 2021 r. w sprawie określenia harmonogramu rekrutacji na rok szkolny 2021/2022.

Uchwała w sprawie określenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kąty Wrocławskie oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełniania tych kryteriów.