Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Wymiana międzynarodowa ze szkołami z Czech i Słowacji
Słowacja 2010

Jak już informowaliśmy w dniach od 10 do 15 maja 2010 na Słowacji odbywało się już piąte podsumowanie projektu: ,,Słowianie Zachodni -wczoraj, dziś i jutro". W wymianie z Polski wzięły udział: Gimnazjum im. M. Kopernika oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Kątów Wrocławskich.

Było fantastycznie, rewelacyjnie i bardzo serdecznie. Gospodarze zorganizowali tzw. wymianę młodzieży perfekcyjnie. Na Słowacji, zostaliśmy przyjęci z iście słowiańska gościnnością. Dziękujemy!!! Jest mi miło też poinformować, że nasza młodzież zachowywała się bez zarzutu: usłyszałam wiele ciepłych słów pod ich adresem. Spotkaniem były zainteresowane również lokalne media udzieliliśmy wywiadu m.in. dla regionalnej telewizji. Za rok podsumowanie projektu ma odbyć się w Kątach Wrocławskich. Miłego oglądania zdjęć. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz wyjazd.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl