Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Zdalna SzkołaGmina Kąty Wrocławskie wzięła udział w projekcie Zdalna Szkoła – wsparcie ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.
Program jest odpowiedzią na obecną sytuację, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem.
Zamknięcie szkół wymusiło stosowania nowych standardów prowadzenia zajęć, nowej metodyki, co w zderzeniu z brakiem wyposażenia odbiorców nauki w sprzęt komputerowy i Internet stwarza wszystkim wiele trudu i kłopotów. Głównym celem programu jest doposażenie szkół w sprzęt komputerowy, niezbędny do prowadzenia zdalnego kształcenia.
Z otrzymanych pieniędzy Gmina Kąty Wrocławskie zakupiła laptopów, które zostały przekazane do Placówek Oświatowych, zgodnie ze zgłoszonym przez Dyrektorów zapotrzebowaniem. Ostatecznym beneficjentem sprzętu zostali uczniowie i nauczyciele, którzy nie mieli możliwości pracy zdalnej w warunkach domowych. Nasza szkoła w ramach projektu otrzymała 15 laptopów, które zostały użyczone uczniom i nauczycielom.Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2021 www.sp2katy.pl